0

Home › Occasions › Peugeot › Boxer

Peugeot Boxer te koop

Op Autoofy staan nu 9 Peugeot Boxer bestelwagens te koop bij 6 Nederlandse autobedrijven, onder meer in Uden, Langerak, Wijchen. De meeste kosten tussen € 11.995 en € 26.450.

Bekijk alle 9Vraag Autoofy AI om de beste 3

Prijs op Autoofy

Meestal € 11.995 – € 26.450
€ 11.995€ 26.450

Middelste prijs € 26.450 · middelste km-stand 93.000 km

Wat kost een Peugeot Boxer per bouwjaar?

BouwjaarAantalMiddelste prijsMiddelste km
2020 – 20223€ 26.45093.000 km

Het aanbod in het kort

Diesel · 9Handgeschakeld · 9Bestelbus · 6Bakwagen · 2

Bouwjaren 2009 – 2023

Uitgelichte Peugeot Boxer bestelwagens

Peugeot Boxer2.2 BlueHDi 141pk Bakwagen 436cm Lang Laadklep Euro6 Airco | Cruisecontrol | 1085kg laadvermogen2022 · 86.750 km · Diesel€ 26.450Peugeot Boxer30 2.2 BlueHDi 120 L1H1 Club2021 · 95.493 km · Diesel€ 11.995Peugeot Boxer2.2 BlueHDi 165 L4H32023 · 201.234 km · Diesel€ 14.497Peugeot Boxer2.2 BlueHDi 141pk Bakwagen 1055kg laadvermogen Laadklep Euro6 Airco | Camera | Bijrijdersbank2022 · 93.327 km · Diesel€ 26.450
Bekijk alle 9 Peugeot Boxer bestelwagens

Veelgestelde vragen over de Peugeot Boxer

Wat kost een tweedehands Peugeot Boxer?

Op Autoofy staan nu 9 exemplaren te koop, van € 11.995 tot € 26.450. De meeste kosten tussen € 11.995 en € 26.450; de middelste vraagprijs is € 26.450.

Hoeveel kilometers heeft een Peugeot Boxer bestelwagen meestal?

De middelste kilometerstand van de Peugeot Boxer bestelwagens op Autoofy is 93.000 km.

Welke brandstof heeft de Peugeot Boxer op Autoofy het vaakst?

Van het huidige aanbod: 9× diesel.

Hoeveel Peugeot Boxer bestelwagens hebben een automaat?

0 van de 9 hebben een automaat.

Meer Peugeot op Autoofy

Alle cijfers zijn gebaseerd op de vraagprijzen van de advertenties die op 24-10-2026 op Autoofy stonden en worden dagelijks bijgewerkt. Geen taxatie of marktwaarde.