0

Home › Occasions › Porsche › Panamera

Porsche Panamera occasion kopen

Op Autoofy staan nu 9 Porsche Panamera occasions te koop bij 8 Nederlandse autobedrijven, onder meer in Eindhoven, Almere, Krimpen aan den IJssel. De meeste kosten tussen € 52.940 en € 64.950.

Bekijk alle 9Vraag Autoofy AI om de beste 3

Prijs op Autoofy

Meestal € 52.940 – € 64.950
€ 19.445€ 71.000

Middelste prijs € 59.990 · middelste km-stand 130.000 km

Wat kost een Porsche Panamera per bouwjaar?

BouwjaarAantalMiddelste prijsMiddelste km
2015 – 20196€ 59.990130.000 km

Het aanbod in het kort

Hybride · 6Benzine · 3Automaat · 9Hatchback · 5Stationwagon · 4

Bouwjaren 2009 – 2020

Uitgelichte Porsche Panamera occasions

Porsche PanameraSport Turismo 4.0 Turbo S E-Hybrid | 1e eigenaar | NL auto | Dealer Historie | Burmester | Matrix-LED | Dakraam | 21 inch | Sport-Chrono | Stoelventilatie2018 · 193.187 km · Hybride€ 69.950Porsche Panamera3.6 4 Sport2011 · 171.085 km · Benzine€ 19.445Porsche PanameraSport Turismo 2.9 4 E-Hybrid Pano|Bose|360c|Sportdesign2018 · 130.383 km · Hybride€ 54.890Porsche PanameraSport Turismo 2.9 4 E |SOH 91%|PANO | 21'' l Bose|2020 · 83.052 km · Hybride€ 71.000Porsche Panamera4.8 Turbo|PANO|SPORT CHRONO|BOSE|CAMERA|20'2009 · 109.445 km · Benzine€ 34.900Porsche PanameraSport Turismo 2.9 462 PK Sport Chrono2018 · 60.958 km · Hybride€ 52.940Porsche Panamera2.9 4 E-Hybrid Pano|Sportdesign|Sportuitlaat2018 · 134.851 km · Hybride€ 59.990Porsche Panamera4.8 Turbo S|571PK|Exclusive|1ste Eig|Org.NL|Dealer Onderhouden|Full Options|UNIEK2015 · 81.000 km · Benzine€ 62.911Porsche Panamera4.0 Turbo S E-Hybrid | 680PK | Stoelmassage | Burmester | Pano | SOH 87% |2018 · 149.780 km · Hybride€ 64.950
Bekijk alle 9 Porsche Panamera occasions

Veelgestelde vragen over de Porsche Panamera

Wat kost een tweedehands Porsche Panamera?

Op Autoofy staan nu 9 exemplaren te koop, van € 19.445 tot € 71.000. De meeste kosten tussen € 52.940 en € 64.950; de middelste vraagprijs is € 59.990.

Hoeveel kilometers heeft een Porsche Panamera occasion meestal?

De middelste kilometerstand van de Porsche Panamera occasions op Autoofy is 130.000 km.

Welke brandstof heeft de Porsche Panamera op Autoofy het vaakst?

Van het huidige aanbod: 6× hybride, 3× benzine.

Hoeveel Porsche Panamera occasions hebben een automaat?

9 van de 9 hebben een automaat.

Meer Porsche op Autoofy

Alle cijfers zijn gebaseerd op de vraagprijzen van de advertenties die op 24-10-2026 op Autoofy stonden en worden dagelijks bijgewerkt. Geen taxatie of marktwaarde.