0

Home › Occasions › Tesla › Model 3

Tesla Model 3 occasion kopen

Op Autoofy staan nu 10 Tesla Model 3 occasions te koop bij 4 Nederlandse autobedrijven, onder meer in Aalsmeer, Alpen aan den Rijn, Geldrop. De meeste kosten tussen € 27.900 en € 37.890.

Bekijk alle 10Vraag Autoofy AI om de beste 3

Prijs op Autoofy

Meestal € 27.900 – € 37.890
€ 18.275€ 47.890

Middelste prijs € 35.890 · middelste km-stand 38.000 km

Wat kost een Tesla Model 3 per bouwjaar?

BouwjaarAantalMiddelste prijsMiddelste km
2020 – 20223€ 27.900116.000 km
2023 – 20246€ 37.89035.000 km

Het aanbod in het kort

Elektrisch · 10Automaat · 10Hatchback · 3

Bouwjaren 2019 – 2024

Uitgelichte Tesla Model 3 occasions

Tesla Model 3Long Range AWD FSD GARANTIE!2019 · 167.092 km · Elektrisch€ 18.275Tesla Model 3Performance AWD 75 kWh (90% SOH) 463 PK2022 · 128.322 km · Elektrisch€ 29.940Tesla Model 3Long Range AWD 75 kWh SOH 91% Nederlandse auto/Panoramadak/Autopilot/Stoelverwarming voor en achter/Achteruitrijcamera/Cruise control/Navigatie2020 · 69.392 km · Elektrisch€ 27.900Tesla Model 3STANDARD LFP UNICORN 325HP 60KWH+MMX PACK+IAP2021 · 116.000 km · Elektrisch€ 23.890Tesla Model 3HIGHLAND PREMIUM LFP RWD+MMX PACK+IAP+SOH 96.62024 · 34.000 km · Elektrisch€ 37.890Tesla Model 3HIGHLAND PREMIUM LFP RWD+MMX PACK+IAP+SOH 96.62024 · 35.000 km · Elektrisch€ 37.890Tesla Model 3HIGHLAND PREMIUM LFP RWD +MMX PACK+IAP+SOH 97%2024 · 29.000 km · Elektrisch€ 38.890Tesla Model 3HIGHLAND Performance + IAP + SOH 96.5%2024 · 35.000 km · Elektrisch€ 47.890Tesla Model 3HIGHLAND PREMIUM LFP RWD+MMX PACK+IAP+TREKHAAK2023 · 38.000 km · Elektrisch€ 35.890Tesla Model 3HIGHLAND PREMIUM LFP RWD+MMX PACK+IAP+SOH96.5%2024 · 56.000 km · Elektrisch€ 35.890
Bekijk alle 10 Tesla Model 3 occasions

Veelgestelde vragen over de Tesla Model 3

Wat kost een tweedehands Tesla Model 3?

Op Autoofy staan nu 10 exemplaren te koop, van € 18.275 tot € 47.890. De meeste kosten tussen € 27.900 en € 37.890; de middelste vraagprijs is € 35.890.

Hoeveel kilometers heeft een Tesla Model 3 occasion meestal?

De middelste kilometerstand van de Tesla Model 3 occasions op Autoofy is 38.000 km.

Welke brandstof heeft de Tesla Model 3 op Autoofy het vaakst?

Van het huidige aanbod: 10× elektrisch.

Hoeveel Tesla Model 3 occasions hebben een automaat?

10 van de 10 hebben een automaat.

Meer Tesla op Autoofy

Alle cijfers zijn gebaseerd op de vraagprijzen van de advertenties die op 22-10-2026 op Autoofy stonden en worden dagelijks bijgewerkt. Geen taxatie of marktwaarde.